Baldoyle United presents an easier way to pay....

Fixtures 2018


Sunday November 25

Under 12 Premier
BALDOYLE UNITED v LAYTOWN UNITED Seagrange Road 10.00
Under 12D
ARTANE BEAUMONT v BALDOYLE UNITED Rockfied Park 11.15
Under 14D
KILLEGLAND v BALDOYLE UNITED Ward Cross 10.00
Under 17A
BALDOYLE UNITED v WILLOWS FC Racecourse Park 11.15
Girls Under 11
VERONA  v BALDOYLE UNITED Coolmine Road 10.00
Girls Under 12
DUNDRUM FC v BALDOYLE UNITED Meadowbrook 12.00
Girls Under 13
RAHENY UNITED v BALDOYLE UNITED St Annes Park 12.00
Leinster Junior Cup
BALDOYLE UNITED v EDENDERRY TOWN Brookstone Road 11.00

Saturday November 24

Under 7
BALDOYLE UNITED v EAST MEATH UNITED Racecourse Park 10.00
Under 8B
BALDOYLE UNITED v ASHBOURNE UNITED Racecourse Park 11.00
Under 8C
BALDOYLE UNITED v BALBRIGGAN FC Racecourse Park 12.00
Under 8D
BALDOYLE UNITED v MALAHIDE UNITED Racecourse Park 13.00
Under 9A
ASHBOURNE UNITED v BALDOYLE UNITED Archerstown 10.00
Under 10B
BALDOYLE UNITED v SWORDS CELTIC Seagrange Road 10.00
Under 10C
BALDOYLE UNITED v DUNBOYNE FC Seagrange Road 10.00
Under 11A
RATOATH v BALDOYLE UNITED CityJet Park 12.00
Under 11C
LUSK UNITED v BALDOYLE UNITED St. Catherine’s Park
Under 11F
BALDOYLE UNITED v DUNBOYNE FC Seagrange Road 12.00
AUL Division 1
BALDOYLE UNITED USHER CELTIC Racecourse Park 14.00

Sunday October 28

Under 14 Premier
BALDOYLE UNITED v MAYNOOTH TOWN Racecourse Park 10.00
Under 14D
BALDOYLE UNITED v RATOATH HARPS Racecourse Park 11.15
Leinster Junior Cup
BALDOYLE UNITED DULEEK FC Brookstone Road 11.00

Saturday October 27

AUL Paddy Cole Cup
BALDOYLE UNITED v SHERRIF YC Brookstone Road 14.00


Sunday October 14

Under 12 Premier
BALDOYLE UNITED v BALBRIGGAN Seagrange Road 10.00
Under 12D Cup Final
BALDOYLE UNITED v KINSEALY UNITED NDSL 14.00
Under 14D
MALAHIDE UNITED v BALDOYLE UNITED Malahide Castle 10.30
Under 15B
BALDOYLE UNITED v RATOATH HARPS Racecourse Park 11.15
Under 17 Premier
BALDOYLE UNITED v BOHEMIANS Off
Under 17A
BALDOYLE UNITED v ST ITA’s FC Racecourse Park 12.30
Girls U11 Cup
ST. JOSEPH’S AFC v BALDOYLE UNITED Pearse Park 11.45
Girls U12 Cup
BALDOYLE UNITED v CAMBRIDGE FC Seagrange Road 12.30
Girls U13 Cup
BALDOYLE UNITED v CHERRY ORCHARD Racecourse Park 11.15
Girls U14 Cup
SWORDS MANOR v BALDOYLE UNITED Brackenstown Road 10.00
Girls U15 Premier
BALDOYLE UNITED v ST JOSEPH’S FC Racecourse Park 10.00
AUL Liddy Cup
ST MALACHY’S v BALDOYLE UNITED Edenmore Crescent 11.00

Saturday October 13

Under 8B
BALDOYLE UNITED v MAYNOOTH TOWN Seagrange Road 11.00
Under 8C
BALDOYLE UNITED v DARNDALE FC Racecourse Park 12.00
Under 9A
BALDOYLE UNITED V SKERRIES TOWN Racecourse Park 12.00
Under 10B
BALBRIGGAN FC v BALDOYLE UNITED St Molaga’s Park 10.00
Under 10C
MAYNOOTH TOWN v BALDOYLE UNITED Rathcoffey Road
Under 11A Cup Final
BALDOYLE UNITED v RATOATH HARPS NDSL 10.30
Under 11C
LAYTOWN UNITED v BALDOYLE UNITED Seafield Park 10.00
Under 11F
BALDOYLE UNITED v ST COLUMBAN’S Seagrange Road 10.00

Sunday September 30

Under 12D
EAST MEATH UNITED v BALDOYLE UNITED Ministown 10.00
Under 14A
BALDOYLE UNITED v DONACARNEY CELTIC Racecourse Park 10.00
Under 14D
BALDOYLE UNITED v WILLOWS FC Racecourse Park 11.15
Under 15B
BALDOYLE UNITED v BALBRIGGAN FC Racecourse Park 11.15
Under 17 Premier
DROGHEDA TOWN v BALDOYLE UNITED St Olivers CC 11.00
Under 17A
BALDOYLE UNITED v MAYNOOTH TOWN Racecourse Park 12.30
Girls U11
HOME FARM v BALDOYLE UNITED VEC 10.30
Girls U12 Premier
PEAMOUNT UNITED v BALDOYLE UNITED Greenogue 11.00
Girls U13A
BALDOYLE UNITED Idle
Girls U14 A
GLEBE NORTH v BALDOYLE UNITED Town Park 10.00
Girls U15 Premier
BALDOYLE UNITED v MOUNT MERRION Seagrange Road 10.00
AUL Premier LJC
BALDOYLE UNITED v DEEN CELTIC Brooksrone Road 11.00

Saturday September 29

Under 8B
EAST MEATH UNITED v BALDOYLE UNITED Ministown 12.00
Under 8C
ST FRANCIS MV v BALDOYLE UNITED Priorswood Park 10.00
Under 9A
St. ITA’s AFC v BALDOYLE UNITED Ballymasstone 10.00
Under 10B
RATOATH HARPS v BALDOYLE UNITED Cityjet Park 10.00
Under 10C
BALDOYLE UNITED v STAMULLEN FC Seagrange Road 10.00
Under 11A
MAYNOOTH TOWN v BALDOYLE UNITED Rathcoffey Road 12.00
Under 11C
BALDOYLE UNITED v RATOATH HARPS Seagrange Road 11.00
Under 11F
MAYNOOTH TOWN V BALDOYLE UNITED Rathcoffey Road 11.00
Under 12A
BALDOYLE UNITED v BALBRIGGAN FC Seagrange Road 12.00
Under 12P Cup
CLONEE UNITED U11 v  BALDOYLE UNITED Damastown 10.00
AUL Div 1 Cup
BALDOYLE UNITED v USHER CELTIC Brookstone Road 14.00

Sunday September 30

Under 12 Premier
CLONEE UNITED v BALDOYLE UNITED Damastown 10.00
Under 12D
BALDOYLE UNITED v MALAHIDE UNITED Seagrange Road 10.00
Under 13A
BALDOYLE UNITED v ASHBOURNE UNITED Racecourse Park 10.00
Under 14A Cup
BALDOYLE UNITED v CLONEE UNITED or BUFC (P) Racecourse Park 11.15
Under 14D
RATOATH HARPS v BALDOYLE UNITED CityJet Park 12.30
Under 15B
LUSK UNITED v BALDOYLE UNITED  Station Road 12.30
Under 17 Premier
BALDOYLE UNITED v PORTMARNOCK Racecourse Park 11.00
Under 17A
BALDOYLE UNITED v MAYNOOTH TOWN Racecourse Park 13.00
Girls U11
BALDOYLE UNITED v ST ITA’s FC Seagrange Road 12.30
Girls U12 Premier
BALDOYLE UNITED v SHELBOURNE FC Seagrange Road 11.15
Girls U13A
BALDOYLE UNITED Idle
Girls U14 A
BALDOYLE UNITED Idle
Girls U15 Premier
PEAMOUNT UNITED v BALDOYLE UNITED Greenougue 14.00
FAI Junior Cup
EDENDERRY v BALDOYLE UNITED 11.00

Saturday September 29

Under 8B
BALDOYLE UNITED v ST ITA’s Brookstone Road 11.00
Under 8C
BALDOYLE UNITED v RUSH ATHLETIC Brookstone Road 11.00
Under 9A
BALDOYLE UNITED v CLONEE UNITED Brookstone Road 13.00
Under 10B
BALDOYLE UNITED v RATOATH HARPS Seagrange Road 10.00
Under 10C
BALDOYLE UNITED v LAYTOWN UNITED Seagrange Road 11.00
Under 11A Cup SF
BALDOYLE UNITED v BALBRIGGAN FC Seagrange Road 12.00
Under 11C
WILLOWS FC v BALDOYLE UNITED Poppintree Park 11.00
Under 11F
BALDOYLE UNITED Idle
Under 12A
BALDOYLE UNITED v RIVERVALLEY RANGERS Seagrange Road 13.00
AUL Div 1
HOWTH CELTIC V BALDOYLE UNITED Celtic Park 14.00


Sunday September 23

Under 12 Premier
SWORDS CELTIC v BALDOYLE UNITED Balheary Reservoir 10.00
Under 12D Cup
BALDOYLE UNITED v DINGLE UNITED Seagrange Road 11.00
Under 13A
BALDOYLE UNITED v MALAHIDE UNITED Racecourse Park 10.00
Under 14A Cup
BALDOYLE UNITED v CLONEE UNITED Racecourse Park 11.15
Under 14D
BALDOYLE UNITED v AYRFIELD UNITED Racecourse Park 12.30
Under 15B
BALDOYLE UNITED v PRIORSWOOD FC Racecourse Park 12.30
Under 17 Premier
BALSCADDEN BOYS v BALDOYLE UNITED Ring Common 12.30
Under 17A
PARKVILLA FC v BALDOYLE UNITEDS Watters Lane 11.00
Girls U11
MARINO V BALDOYLE UNITED Marino Park 12.30
Girls U12 Premier
CHERRY ORCHARD v BALDOYLE UNITED Elmdale 12.30
Girls U13A
BALDOYLE UNITED v ENNISKERRY Seagrange Road 10.00
Girls U14 A
GREYSTONES v BALDOYLE UNITED Woodlands 10.00
Girls U15 Premier
DONACARNEY CELTIC v BALDOYLE UNITED Castlemartin 12.30
AUL Premier A LJ Cup
HORSELEAP v BALDOYLE UNITED 11.00

Saturday September 22

Under 8B
ASHBOURNE UNITED v BALDOYLE UNITED  Archerstown 11.00
Under 8C
BALBRIGGAN FC v BALDOYLE UNITED St Molaga’s Park 11.00
Under 9A
MAYNOOTH TOWN v BALDOYLE UNITED Rathcoffey Road 11.00
Under 10B
BALDOYLE UNITED v BALRATH FC Seagrange Road 10.00
Under 10C
STAMULLEN FC v BALDOYLE UNITED Gormanstown 10.00
Under 11A
BALDOYLE UNITED v ASHBOURNE UNITED Seagrange Road 11.00
Under 11C
MAYNOOTH TOWN v BALDOYLE UNITED Rathcoffey Road 10.00
Under 11F
ST COLUMBAN’S v BALDOYLE UNITED Glin Road 11.00
Under 12A
BALDOYLE UNITED v BALRATH FC Seagrange Road 12.00
AUL Div 1
BALDOYLE UNITED v DINGLE UNITED Brookstone Road 14.00

Sunday September 16

Under 12 Cup
KELLS or CLONEE U11 v BALDOYLE UNITED 10.00
Under 12D
BALDOYLE UNITED v MARINO AFC Seagrange Road 10.00
Under 13 Cup
BALDOYLE UNITED v BLAYNEY ACADEMY Racecourse Park 13.00
Under 14A
BALDOYLE UNITED v SWORDS CELTIC Racecourse Park 10.00
Under 14D
SKERRIES TOWN v BALDOYLE UNITED Town Park 10.30
Under 15B
ST ITA’s FC v BALDOYLE UNITED Ballymastone 12.30
Under 17A
BALDOYLE UNITED v DUNSAUGHLIN YOUTHS Racecourse Park 11.15
Girls U11
BALDOYLE UNITED v KILMOUNT Seagrange Road 11.15
Girls U12 Premier
BALDOYLE UNITED v DUNDRUM Seagrange Road 12.15
Girls U13A
BALDOYLE UNITED v MALAHIDE UNITED Seagrange Road 13.15
Girls U14 A
BALDOYLE UNITED v GREYSTONES Racecourse Park 10.00
Girls U15 Premier
BALDOYLE UNITED v LUCAN UNITED Racecourse Park 12.30
AUL Premier A
BALDOYLE UNITED v SHERIFF YC Broosktone Road 11.00

Saturday September 15

Under 8B
BALDOYLE UNITED v MALAHIDE UNITED Brookstone Road 11.00
Under 8C
BALDOYLE UNITED v BALSCADDEN BOYS Brookstone Road 12.00
Under 9A
BALDOYLE UNITED v DUNBOYNE AFC Brookstone Road 13.00
Under 9EF
NAVAN ROAD UNITED v BALDOYLE UNITED Ashington Park 10.00
Under 10B
LAYTOWN UNITED v BALDOYLE UNITED Seafield Park 10.00
Under 10C
MID SUTTON FC v BALDOYLE UNITED Bayside School 10.00
Under 11A
BALDOYLE UNITED v EAST MEATH UNITED Seagrange Road 10.00
Under 11C Cup
BALDOYLE UNITED v DUNBOYNE AFC Seagrange Road 11.00
Under 11F
BALDOYLE UNITED v BALBRIGGAN FC Seagrange Road 12.00
Under 12A
BALDOYLE UNITED v WILLOWS FC Seagrange Road 13.00

Saturday September 8

Under 8B
DUNBOYNE FC V BALDOYLE UNITED Summerhill Road 10.00
Under 8C
EAST MEATH UNITED V BALDOYLE UNITED Minnestown 13.00
Under 9A
RUSH ATHLETIC  v BALDOYLE UNITED St Catherine’s Park 11.00
Under 9EF
BALDOYLE UNITED v SWORDS CELTIC Brookstone Road 11.00
Under 10B
BALDOYLE UNITED v BALBRIGGAN FC Seagrange Road 10.00
Under 10C
MALAHIDE UTD  v BALDOYLE UNITED Malahide Castle 10.30
Under 11A
ASHBOURNE FC v BALDOYLE UNITED Archerstown 11.00
Under 11C Cup
LUSK UNITED (C) v BALDOYLE UNITED Orlynn Park 11.00
Under 11F
GRANGE WOODBINE FC v BALDOYLE UNITED Woodbine Road 11.00
Under 12A
BALSCADDEN BOYS v BALDOYLE UNITED Ringcommon 10.00
AUL Div 1
BALDOYLE UNITED v KILMORE CELTIC FC Brookstone Road 14.30

Sunday September 9

Under 12 Premier
BALDOYLE UNITED v DONNACARNEY FC Seagrange Road 10.00
Under 12D
DUNBOYNE FC FC v BALDOYLE UNITED Summerhill Road 11.15
Under 13A
SWORDS CELTIC FC v BALDOYLE UNITED Balheary Reservoir 11.15
Under 14 Premier
LAYTOWN UNTED v BALDOYLE UNITED Seafield Road 11.15
Under 14A
BALDOYLE UNITED v MALAHIDE UNITED Racecourse Park 10.00
Under 14D
RATOATH HARPS v BALDOYLE UNITED Cityjet Park 11.15
Under 15B
BALDOYLE UNITED v BALBRIGGAN FC  Racecourse Park 10.00
Under 17A Cup
BALDOYLE UNITED v MAYNOOTH TOWN Racecourse Park 11.15
AUL Premier A
REAL TRANSYLVANIA v BALDOYLE UNITED AUL Complex 11.00

 


Saturday September 1

Under 12A
BALBRIGGAN FC v BALDOYLE UNITED St Molaga’s Park 11.00
AUL Div 1
BROOKFIELD CELTIC v BALDOYLE UNITED Jobstown Park 14.30

Sunday September 2

Under 12 Premier
SKERRIES TOWN v BALDOYLE UNITED Town Park 10.00
Under 12D
BALLBRIGGAN FC v BALDOYLE UNITED St Molaga’s Park 10.00
Under 13A
BALDOYLE UNITED v DONNYCARNEY FC Racecourse Park 10.00
Under 14 Premier
ASHBOURNE UNTED v BALDOYLE UNITED Archerstown 11.15
Under 14A
BALDOYLE UNITED v MALAHIDE UNITED Racecourse Park 10.00
Under 14D
BALDOYLE UNITED v SWORDS CELTIC Racecourse Park 11.15
Under 15B
PRIORSWOOD v BALDOYLE UNITED Belcamp Park 10.00
Under 17 Premier
PORTMARNOCK AFC v BALDOYLE UNITED Paddy’s Hill 11.00
Under 17A
BALDOYLE UNITED v EAST MEATH UNITED Racecourse Park 11.15
AUL Premier A
BALDOYLE UNITED v DINGLE UNITED Brookstone Road 11.00

Tuesday September 4

Under 12D Cup
STAMULLEN FC v BALDOYLE UNITED Gormanstown 18.45

Thursday September 6

Under 14A Cup
MAYNOOTH TOWN v BALDOYLE UNITED Rathcoffey Park 18.45
Under 14 Prem Cup
BALDOYLE UNITED v CLONNE UNITED Racecourse Park 18.45

Friday September 7

AUL Premier A
HARDWICKE FC v BALDOYLE UNITED Richmond Road 19.45

Saturday June 23

Under 8B
DUNBOYNE AFC v BALDOYLE UNITED Summerhill Road 10.00
Under 8C
EAST MEATH UNITED v BALDOYLE UNITED Ministown Road 10.00
Under 9A
RUSH ATHLETIC v BALDOYLE UNITED St Catherine’s Park 11.00
Under 9F
BALDOYLE UNITED v RIVERVALLEY RANGERS Brookstone Road 11.00

Sunday June 24

Under 12 Premier
MALAHIDE UNITED v BALDOYLE UNITED Malahide Castle 10.30
Under 13A
RAHENY UNITED v BALDOYLE UNITED St Anne’s Park 10.00
Under 14D
BALDOYLE UNITED v SKERIES TOWN Racecourse Park 10.00

Saturday June 16

Under 8B
BALDOYLE UNITED v ASHBOURNE UNITED Brookstone Road 11.00
Under 8C
BALDOYLE UNITED v RUSH ATHLETIC Brookstone Road 12.00
Under 9A
ASHBOURNE UNITED v BALDOYLE UNITED Archerstown 10.00
Under 10B
SWORDS CELTIC v BALDOYLE UNITED Balheary Reservoir 10.00
Under 10C
SKERRIES TOWN v BALDOYLE UNITED Town Park 10.00
Under 11A
DUNBOYNE AFC v BALDOYLE UNITED Summerhill Road 12.00
Under 11C
BALBRIGGAN FC v BALDOYLE UNITED St Molaga’s Park 12.00
Under 11F
DUNBOYNE AFC v BALDOYLE UNITED Summerhill Road 10.00

Sunday June 17

Under 13A
BALDOYLE UNITED v LUSK UNITED Racecourse Park 10.00
Under 14D
BALDOYLE UNITED v RUSH ATHLETIC Racecourse Park 11.15

Saturday June 9

Under 8B
St FRANCIS MV v BALDOYLE UNITED Priorswood Park 10.00
Under 8C
BALSCADDEN BOYS v BALDOYLE UNITED Ring Common 11.00
Under 9A
BALDOYLE UNITED v ASHBOURNE UNITED Off
Under 10B
BALDOYLE UNITED v LAYTOWN UNITED Brookstone Road 10.00
Under 11A Cup
ASHBOURNE UNITED (A) v BALDOYLE UNITED Archerstown 10.00
Under 11C Cup
MAYNOOTH TOWN v BALDOYLE UNITED Rathcoffey Road 11.00
Under 11F
BALDOYLE UNITED v MAYNOOTH TOWN Seagrange Road 12.00
Under 12A
RIVERVALLEY RANGERS v BALDOYLE UNITED Ridgewood Park 11.00

Sunday June 10

Under 12 Premier
BALDOYLE UNITED v RATOATH HARPS Seagrange Road 10.00
Under 12D
ASHBOURNE UNITED v BALDOYLE UNITED Archerstown 10.00
Under 13A
ASHBOURNE UNITED v BALDOYLE UNITED Archerstown 11.00
Under 14D
CLONEE UNITED v BALDOYLE UNITED Damastown 11.15

Tuesday June 12

AUL Premier A
USHER CELTIC v BALDOYLE UNITED Grangegorman 19.30

Saturday May 26

Under 8B
St FRANCIS MV v BALDOYLE UNITED Priorswood Park 10.00
Under 8C
BALDOYLE UNITED v BALBRIGGAN FC Brookstone Road 11.00
Under 9A
BALDOYLE UNITED v STAMULLEN FC Brookstone Road 12.00
Under 9F
BALDOYLE UNITED v McKELVEY CELTIC Brookstone Road 13.00
Under 10B
MAYNOOTH TOWN v BALDOYLE UNITED Rathcoffey Road 10.00
Under 11A
BALDOYLE UNITED v DUNBOYNE AFC Seagrange Road 11.00
Under 11C
LAYTOWN UNITED v BALDOYLE UNITED Seafield 12.00
Under 11F
MALAHIDE UNITED v BALDOYLE UNITED Malahide Castle 12.30
Under 12A
WILLOWS FC v BALDOYLE UNITED Poppintree Park 11.00

Sunday May 20

Under 12 Premier
BALDOYLE UNITED v SWORDS CELTIC Seagrange Road 11.15
Under 12D
BALDOYLE UNITED v ASHBOURNE UNITED FC Seagrange Road 10.00
Under 13A
MALAHIDE UNITED v BALDOYLE UNITED Malahide Castle 10.30
Under 14A
BALDOYLE UNITED v SHERRIF UNITED Raceceourse Park 10.00
Under 15B
KINSEALY UNITED v BALDOYLE UNITED Waterside 10.00
Under 17 Premier
BALDOYLE UNITED v BALSCADDEN BOYS Racecourse Park 13.00
Under 17A
BALDOYLE UNITED v WILLOWS FC Racecourse Park 11.00
Girls U12A
MARINO AFC v BALDOYLE UNITED Marino Park 12.30
Girls U13 Premier
BALDOYLE UNITED No fixture listed
Girls U14 Premier
BALDOYLE UNITED Idle
AUL Premier A
BALDOYLE UNITED v St PAUL’S ARTANE Brookstone Road

Monday May 28

AUL Div 1 Saturday
BALDOYLE UNITED v DINGLE UNITED Brookstone Road 19.00

Tuesday May 29

Under 12 Prem. Cup
BALBRIGGAN FC v BALDOYLE UNITED St Molaga’s Park 19.00

Tuesday May 22

Under 14 Premier
LAYTOWN UNITED v BALDOYLE UNITED Seafield 19.00

Sunday May 20

Under 12 Premier
BALDOYLE UNITED Idle
Under 12D
BALDOYLE UNITED v DUNBOYNE FC Seagrange Road 11.00
Under 13A
MAYNOOTH TOWN v BALDOYLE UNITED Rathcoffey Road 10.00
Under 14A
DONACARNEY CELTIC v BALDOYLE UNITED Castlemartin 11.15
Under 15B
BALDOYLE UNITED v LUSK UNITED Racecourse Park 11.15
Under 17 Premier
PORTMARNOCK AFC v BALDOYLE UNITED Paddy’s Hill 12.00
Under 17A
WILLOWS FC v BALDOYLE UNITED Poppintree Park 11.00
Girls U12A
BALDOYLE UNITED v RATOATH HARPS Seagrange Road 10.00
Girls U14 Premier
BALDOYLE UNITED Idle
AUL Premier A
KILMORE CELTIC FC v BALDOYLE UNITED Chanel Leisure Centre

Saturday May 19

Under 8B
MAYNOOTH TOWN v BALDOYLE UNITED Rathcoffey Road 10.00
Under 8C
LAYTOWN UNITED v BALDOYLE UNITED Seafield 10.00
Under 9A
MAYNOOTH TOWN v BALDOYLE UNITED Rathcoffey Toad 12.00
Under 9F
McKELVEY CELTIC v BALDOYLE UNITED Charlestown 13.00
Under 10B
BALDOYLE UNITED v SWORDS CELTIC Seagrange Road 10.00
Under 11A Cup
MAYNOOTH TOWN (B) v BALDOYLE UNITED Rathcoffey Road 10.00
Under 11C
BALDOYLE UNITED v RATOATH HARPS Seagrange Road 11.00
Under 11F
BALDOYLE UNITED v BOHEMIANS FC Seagrange Road 10.00
Under 12A
ST. COLUMBAN’S v BALDOYLE UNITED Glin Road 10.00

Tuesday May 15

AUL Premier A
BALDOYLE UNITED v HOWTH CELTIC Brookstone Road 18.45

Sunday May 13

Under 12 Prem
BALDOYLE UNITED v MALAHIDE UNITED Seagrange Road 10.00
Under 12D
MARINO AFC v BALDOYLE UNITED Marino Park 11.15
Under 13A
BALDOYLE UNITED v MARINO AFC Racecourse Park 10.00
Under 14 Prem
BALDOYLE UNITED v TOLKA ROVERS Racecourse Park 12.30
Under 14A
CLONEE UNITED v BALDOYLE UNITED Damastown 11.15
Under 15B
ARTANE BEAUMONT v BALDOYLE UNITED Rockfield Park 10.00
Under 17 Premier
BOHEMIANS FC v BALDOYLE UNITED Albert College 11.45
Under 17A
BALDOYLE UNITED v PARKVILLA Racecourse Park 14.00
Girls U11A
BALDOYLE UNITED Idle
Girls U12A
DUNBOYNE FC v BALDOYLE UNITED Summerhill Road 11.15
Girls U14 Premier
BALDOYLE UNITED Idle

Saturday May 12

Under 8B
BALDOYLE UNITED v EAST MEATH UNITED Brookstone Road 11.00
Under 8C
RUSH ATHLETIC v BALDOYLE UNITED St Catherine’s Park 10.00
Under 9A
DINGLE UNITED v BALDOYLE UNITED John Paul Park 12.00
Under 9F
NAVAN ROAD UNITED v BALDOYLE UNITED Ashington Park 10.00
Under 10B
BALRATH FC V BALDOYLE UNITED Puddin Hill 10.00
Under 11A
RATOATH HARPS v BALDOYLE UNITED Cityjet Park 10.00
Under 11C
RATOATH HARPS v BALDOYLE UNITED CityJety Park 12.00
Under 11F
BALDOYLE UNITED v BOHEMIANS FC Seagrange Road 10.00
Under 12A
BALDOYLE UNITED v RIVERVALLEY RANGERS Seagrange Road 11.00

Friday April 27

AUL Liddy Cup
SHERRIF YC V BALDOYLE UNITED Clontarf All Weather 19.30

Saturday April 21

Under 8B
MAYNOOTH TOWN V BALDOYLE UNITED Rathcoffey Road 10.00
Under 8C
BALDOYLE UNITED v EAST MEATH UNITED Brookstone Road 11.00
Under 9A
BALDOYLE UNITED v MAYNOOTH TOWN Brookstone Road 12.00
Under 9F
BALDOYLE UNITED v McKELVEY CELTIC Brookstone Road 12.00
Under 10B
BALDOYLE UNITED v MAYNOOTH TOWN Seagrange Road 10.00
Under 10F
ARTANE BEAUMONT v BALDOYLE UNITED Rockfield Park 11.00
Under 11A
BALDOYLE UNITED v BALBRIGGAN FC Seagrange Park 11.00
Under 11C
LUSK UNITED v BALDOYLE UNITED Orlynn Park 10.00
Under 11F
BALDOYLE UNITED v MAYNOOTH TOWN Seagrange Road 12.00
Under 12A
BALDOYLE UNITED v WILLOWS FC (A) Seagrange Road 13.00

Sunday April 22

Under 12 Prem Cup
BALDOYLE UNITED v ST ITA’S (A) Seagrange Road 10.00
Under 12D Cup
MAYNOOTH TOWN (D) v BALDOYLE UNITED Rathcoffey Road 12.30
Under 13A Cup
PHOENIX FC (P) v BALDOYLE UNITED Scribblestown 10.00
Under 14 Prem Cup
KILBARRACK UNITED V BALDOYLE UNITED Rose Glen 11.15
Under 14A Cup
BALDOYLE UNITED(Bye)
Under 15B
BALDOYLE UNITED v KILLEGLAND AFC (P) Racecourse Park 11.15
Under 17 Premier
BALBRIGGAN FC (B) v BALDOYLE UNITED St. Molagas’ Park 12.30
Under 17A
BALDOYLE UNITED v ASHBOURNE UNITED (B) Racecourse Park 11.15
Girls U11A
STAMULLEN FC V BALDOYLE UNITED Gormanstown 11.15
Girls U12A
BALDOYLE UNITED v DUNDALK  Seagrange Road 11.15
Girls U14 Premier
KILMORE CELTIC v BALDOYLE UNITED Oscar Traynor Road 11.15

Saturday April 21

Under 8B
BALDOYLE UNITED v DUNBOYNE FC Brookstone Road 11.00
Under 8C
BALSCADDEN BOYS v BALDOYLE UNITED Ring Common 11.00
Under 9A
BALDOYLE UNITED v RIVERVALLEY RANGERS Brookstone Road 12.00
Under 9F
GRANGE WOODBINE V BALDOYLE UNITED Woodbinr Road 12.00
Under 10B
DINGLE UNITED v BALDOYLE UNITED John Paul Park 10.00
Under 10F
BALDOYLE UNITED v MID SUTTON FC Seagrange Road10.00
Under 11A
BALDOYLE UNITED v RATOATH HARPS Seagrange Park 11.00
Under 11C
BALDOYLE UNITED v MALAHIDE UNITED  Seagrange Road 12.00
Under 11E
BALDOYLE UNITED v KILBARRACK UNITED Seagrange Road 13.00
Under 12A
SWORDS MANOR v BALDOYLE UNITED Brackenstown Road 12.30

Sunday April 22

Under 12 Premier
BALBRIGGANFC v BALDOYLE UNITED St. Molaga’s Park 10.00
Under 12D
BALDOYLE UNITED v BALBRIGGAN FC Seagrange Road 10.00
Under 13A
LUSK UNITED v BALDOYLE UNITED Station Road 10.00
Under 14 Premier
BALDOYLE UNITED v DONNACARNEY FC Racecourse Park 10.00
Under 14A
BALDOYLE UNITED v KILBARRACK UNITED Racecourse Park 11.15
Under 15B
DUNBOYNE FC v BALDOYLE UNITED Summerhill Road 11.15
Under 17 Premier
BALDOYLE UNITED v DROGHEDA UNITED Racecourse Park 12.30
Under 17A
DUNBOYNE FC v BALDOYLE UNITED Summerhill Road 12.15
Girls U11A
SWORDS MANORv BALDOYLE UNITED Brackenstown Road 10.00
Girls U12A
MALAHIDE UNITED v BALDOYLE UNITED Malahide Castle 10.30
Girls U14 Premier
ERD LAKE FC v BALDOYLE UNITED Oatfield Avenue 10.00

 


Saturday April 14

Under 8B
MALAHIDE UNITED v BALDOYLE UNITED Malahide Castle 10.30
Under 8C
BALDOYLE UNITED v ST. ITA’S Brookstone Road 12.00
Under 9A
ASHBOURNE UNITED v BALDOYLE UNITED Archerstown 11.00
Under 9F
BALDOYLE UNITED v RATOATH HARPS Seagrange Road 11.00
Under 10B
LUSK UNITED v BALDOYLE UNITED Orlynn Park 10.00
Under 10F
EAST MEATH UNITED v BALDOYLE UNITED Minnestown Road 10.00
Under 11A
SKERRIES TOWN v BALDOYLE UNITED Town Park 12.00
Under 11C
BALDOYLE UNITED v MAYNOOTH TOWN FC  Seagrange Road 10.00
Under 11E
BALDOYLE UNITED v LUSK UNITED Seagrange Road 11.00
Under 12A
BALDOYLE UNITED v McKELVEY CELTIC Seargange Road 12.00

Sunday April 15

Under 12 Premier
DONACARNEY CELTIC v BALDOYLE UNITED Castlemartin 10.00
Under 12D
BALDOYLE UNITED v EAST MEATH UNITED Seagrange Road 12.00
Under 13A
BALDOYLE UNITED v RAHENY UNITED Racecourse Park 11.15
Under 14 Premier
BALBRIGGAN FC V BALDOYLE UNITED St Molaga’s Prak
Under 14A
DUNBOYNE AFC v BALDOYLE UNITED Summerhill Road 11.15
Under 15B
KINSEALY UNITED v BALDOYLE UNITED Kinsealy Court 11.15
Under 17A
DUNSAUGHLIN YOUTHS v BALDOYLE UNITED Ind Estate 12.30

Saturday April 7

Under 8B
BALDOYLE UNITED v RATOATH HARPS Brookstone Road 11.00
Under 8C
STAMULLEN FC v BALDOYLE UNITED Gormanstown College 12.00
Under 9A
BALDOYLE UNITED v RUSH ATHLETIC Brookstone Road 12.00
Under 9F
BALDOYLE UNITEDv MAYNOOTH TOWN Brookstown Road 12.00
Under 10B
BALDOYLE UNITED v DINGLE UNITED Brookstone Road 10.00
Under 10F
MALAHIDE UNITED v BALDOYLE UNITED Malahide Castle 12.30
Under 11A
BALDOYLE UNITED Idle
Under 11C
DUNBOYNE FC v BALDOYLE UNITED Summerhill Road 10.00
Under 11E
DARNDALE FC v BALDOYLE UNITED Darndale Park 10.00
Under 12A
BALDOYLE UNITED v BALBRIGGAN FC Seargange Road 11.00

Sunday April 8

Under 12 Premier
BALDOYLE UNITED v SKERRIES TOWN Seagrange Road 11.00
Under 12D
ARTANE BEAUMONT v BALDOYLE UNITED Rockfield Park 10.00
Under 13A
MALAHIDE UNITED v BALDOYLE UNITED Malahide Castle 10.30
Under 14 Premier
BALDOYLE UNITED v MAYNOOTH TOWN FC Racecourse Park 12.30
Under 14A
BALDOYLE UNITED v MALAHIDE UNITED Raeccourse Park 10.00
Under 15B
BALDOYLE UNITED v KINSEALY UNITED Racecourse park 11.15
Under 17 Premier
PORTMARNOCK AFC v BALDOYLE UNITED PaddysHill 11.15
Under 17A
BALDOYLE UNITED v EAST MEATH UNITED Racecourse Park 14.00
Girls U11A
ST. ITA’S v BALDOYLE UNITED St Ita’s Hospital 10.00
Girls U12A
BALDOYLE UNITED v RATOATH HARPS Seagrange Road 10.00
Girls U14 Premier
BALDOYLE UNITED Idle
LFA Junior Cup
BALDOYLE UNITED v CHERRY ORCHARD Brookstone Road 11.00

Saturday March 24

Under 8B
BALDOYLE UNITED Idle
Under 8C
BALDOYLE UNITED v MALAHIDE UNITED Brookstone Road 12.00
Under 9A
DUNBOYNE AFC v BALDOYLE UNITED Summerhill Road 11.00
Under 9F
MAYNOOTH TOWN v BALDOYLE UNITED Rathcoffey Road 11.00
Under 10B
STAMULLEN fc v BALDOYLE UNITED v MALAHIDE UNITED Gormanstown 10.00
Under 10F
BALDOYLE UNITED v WILLOWS FC Off
Under 11A
EAST MEATH UNITED v BALDOYLE UNITED Minnestown Road 11.00
Under 11C
BALDOYLE UNITED v RUSH ATHLETIC Seagrange Road 11.00
Under 11E
BALDOYLE UNITED v MATNOOTH TOWN Seagrange Road 10.00
Under 12A
RIVERVALLEY RANGERS v BALDOYLE UNITED Ridgewood Park 10.00
AUL Div 1
BALDOYLE UNITED v VALLEY PARK UNITED Brookstone Road 14.00

Sunday March 25

Under 12 Premier
RATOATH HARPS v BALDOYLE UNITED CityJet Park 12.30
Under 12D
BALDOYLE UNITED v MAYNOOTH TOWN FC Seagrange Road 10.00
Under 13A
BALDOYLE UNITED v SWORDS CELTIC FC Racecourse Park 10.00
Under 14 Premier
BALDOYLE UNITED v ASHBOURNE UNITED Racecourse Park 12.30
Under 14A
SWORDS CELTIC FC BALDOYLE UNITED Balheary Reservoir 10.00
Under 15B
BALDOYLE UNITED v ARTANE BEAUMONT Racecourse park 10.00
Under 17 Premier
BALDOYLE UNITED Idle
Under 17A
BALDOYLE UNITED v ASHBOURNE UNITED Racecourse Park 11.15
Girls U11A
BALDOYLE UNITED v SWORDS MANOR Seagrange Road 11.15
Girls U12A
RATOATH HARPS v BALDOYLE UNITED  CityJet Park 10.00
Girls U14 Premier
BALDOYLE UNITED Idle
AUL Liddy Cup
BALDOYLE UNITED v McKELVEY CELTIC Brookstone Road 11.00

Saturday March 10

Under 8B
BALDOYLE UNITED v CLONEE Brookstone Road 10.00
Under 8C
BALBRIGGAN FC v BALDOYLE UNITED St Molaga’s Park 10.00
Under 9A
BALDOYLE UNITED v BOHEMIANS FC Brookstone Road 11.00
Under 9F
BALDOYLE UNITED v  NAVAN ROAD Brookstone Road 12.00
Under 10B
BALDOYLE UNITED v MALAHIDE UNITED Seagrange Road 10.00
Under 10F
BALDOYLE UNITED v BALBRIGGAN FC Seagrange Road 11.00
Under 11A
BOHEMIAN FC v BALDOYLE UNITED Inspire Sports 11.00
Under 11C
SWORDS CELTIC v BALDOYLE UNITED Balheary Reservoir 11.00
Under 11E
STAMULLEN FC v BALDOYLE UNITED Gormanstown 11.00
Under 12A
WILLOWS FC v BALDOYLE UNITED Poppintree Park 10.00

Sunday March 11

Under 12 Premier
BALDOYLE UNITED v CLONEE UNITED Seagrange Road 10.00
Under 12D
MALAHIDE UNITED v BALDOYLE UNITED Malahide Castle 11.45
Under 13A
BALDOYLE UNITED v BOHEMIAN FC Racecourse Park 11.15
Under 14 Premier
CLONEE UNITED v BALDAOYLE UNITED Damastown 12.30
Under 14A
BALDOYLE UNITED Idle
Under 15B
DUNBOYNE AFC v BALDOYLE UNITED Summerhill Road 11.15
Under 17 Premier
BALDOYLE UNITED v RIVERVALLEY RANGERS Racecourse Park  12.30
Under 17A
ST ITA’S FC v BALDOYLE UNITED Balinastone 11.00
Girls U11A
RAHENY UNITED v BALDOYLE UNITED St Anne’s Park 10.00
Girls U12 MGL Cup
BALDOYLE UNITED v CLONEE UNITED Seagrange Road 11.15
Girls U14 Premier
BALDOYLE UNITED v CLONEE UNITED Racecourse Park 10.00
AUL Premier A
BALDOYLE UNITED v HOWTH CELTIC Brookstone Road 11.00

Saturday March 3

Under 12A
RIVERVALLEY RANGERS v BALDOYLE UNITED Rivervalley Park 10.00
AUL Div 1
BALDOYLE UNITED v VALLEY PARK UNITED Brookstone Road 14.00

Sunday March 4

Under 12 Premier
RATOATH HARPS v BALDOYLE UNITED CityJet Park 12.00
Under 12D
BALDOYLE UNITED v MAYNOOTH TOWN Seagrange Road 10.00
Under 13A
BALDOYLE UNITED v SWORDS CELTIC Racecourse Park 10.00
Under 14 Premier
BALDOYLE UNITED v ASHBOURNE UNITED Racecourse Park 12.00
Under 14A
SWORDS CELTIC v BALDOYLE UNITED Balheary Reservoir 11.15
Under 14D
BALDOYLE UNITED v DONNACARNEY CELTIC Racecourse Park 11.15
Under 15B
BALDOYLE UNITED v KINSEALY UNITED Racecourse Park 10.00
Under 17 Premier
RAHENY UNITED v BALDOYLE UNITED St ANNES Park 11.30
Under 17A
BALDOYLE UNITED v ASHBOURNE UNITED Racecourse Park 11.15
Girls U11A
RAHENY UNITED v BALDOYLE UNITED St ANNE’S Park 10.00
Girls U12 Cup
BALDOYLE UNITED v CLONEE UNTED Seagrange Road 11.15
Girls U12A
PORTMARNOCK v BALDOYLE UNITED PaddyHill 10.00
Girls U13 Premier
DALKEY UNITED v BALDOYLE UNITED Hudson Road 10.00
Under 14 Premier
CLONEE UNITED v BALDOYLE UNITED Damastown 10.00
AUL Liddy Cup
BALDOYLE UNITED v McKELVEY CELTIC Brookstone Road 11.00

Saturday February 24

Under 12A
BALDOYLE UNITED v BALSCADDEN BOYS Seagrange Road 10.00
AUL Div 1
BALDOYLE UNITED v ST. ITA’S FC Brookstone Road 14.00

 

Sunday February 25

Under 12 Premier
BALDOYLE UNITED v TRINITY Seagrange Road 10.00
Under 13A
DONNEYCARNEY FC v BALDOYLE UNITED May Park 10.00
Under 14 Premier
BALDOYLE UNITED Idle
Under 14D
WILLOWS FC v BALDOYLE UNITED Poppintree Park 10.00
Under 17 Premier
BALDOYLE UNITED v BALBRIGGAN FC Brookstone Road 11.15
Under 17A
BALDOYLE UNITED v DRUMCONDRA FC Brookstone Road 13.00
Girls U11A
RUSH ATHLETIC v BALDOYLE UNITED St Catherine’s Park 11.30
Girls U13 Prem
BALDOYLE UNITED v SHELBOURNE Seagrange Road 11.15
Girls U14 Prem
LUCAN UNITED v BALDOYLE UNITED Airlee Heights 12.30
AUL Premier A
BALDOYLE UNITED v RAHENY UNITED Brookstone Road 11.00

Girls U13RAHENY UNITED v BALDOYLE UNITED St Annes Park 12.00Under 14DSWORDS CELTIC v BALDOYLE UNITED  Balheary Reservoir 10.00Under 14DSWORDS CELTIC v BALDOYLE UNITED  Balheary Reservoir 10.00


Saturday November 24

Under 7
BALDOYLE UNITED v EAST MEATH UNITED Racecourse Park 10.00
Under 8B
BALDOYLE UNITED v ASHBOURNE UNITED Racecourse Park 11.00
Under 8C
BALDOYLE UNITED v BALBRIGGAN FC Racecourse Park 12.00
Under 8D
BALDOYLE UNITED v MALAHIDE UNITED Racecourse Park 13.00
Under 9A
ASHBOURNE UNITED v BALDOYLE UNITED Archerstown 10.00
Under 10B
BALDOYLE UNITED v SWORDS CELTIC Seagrange Road 10.00
Under 10C
BALDOYLE UNITED v DUNBOYNE FC Seagrange Road 10.00
Under 11A
RATOATH v BALDOYLE UNITED CityJet Park 12.00
Under 11C
LUSK UNITED v BALDOYLE UNITED St. Catherine’s Park
Under 11F
BALDOYLE UNITED v DUNBOYNE FC Seagrange Road 12.00

Sunday October 28

Under 14 Premier
BALDOYLE UNITED v MAYNOOTH TOWN Racecourse Park 10.00
Under 14D
BALDOYLE UNITED v RATOATH HARPS Racecourse Park 11.15
Leinster Junior Cup
BALDOYLE UNITED DULEEK FC Brookstone Road 11.00

Saturday October 27

AUL Paddy Cole Cup
BALDOYLE UNITED v SHERRIF YC Brookstone Road 14.00


Sunday October 14

Under 12 Premier
BALDOYLE UNITED v BALBRIGGAN Seagrange Road 10.00
Under 12D Cup Final
BALDOYLE UNITED v KINSEALY UNITED NDSL 14.00
Under 14D
MALAHIDE UNITED v BALDOYLE UNITED Malahide Castle 10.30
Under 15B
BALDOYLE UNITED v RATOATH HARPS Racecourse Park 11.15
Under 17 Premier
BALDOYLE UNITED v BOHEMIANS Off
Under 17A
BALDOYLE UNITED v ST ITA’s FC Racecourse Park 12.30
Girls U11 Cup
ST. JOSEPH’S AFC v BALDOYLE UNITED Pearse Park 11.45
Girls U12 Cup
BALDOYLE UNITED v CAMBRIDGE FC Seagrange Road 12.30
Girls U13 Cup
BALDOYLE UNITED v CHERRY ORCHARD Racecourse Park 11.15
Girls U14 Cup
SWORDS MANOR v BALDOYLE UNITED Brackenstown Road 10.00
Girls U15 Premier
BALDOYLE UNITED v ST JOSEPH’S FC Racecourse Park 10.00
AUL Liddy Cup
ST MALACHY’S v BALDOYLE UNITED Edenmore Crescent 11.00

Saturday October 13

Under 8B
BALDOYLE UNITED v MAYNOOTH TOWN Seagrange Road 11.00
Under 8C
BALDOYLE UNITED v DARNDALE FC Racecourse Park 12.00
Under 9A
BALDOYLE UNITED V SKERRIES TOWN Racecourse Park 12.00
Under 10B
BALBRIGGAN FC v BALDOYLE UNITED St Molaga’s Park 10.00
Under 10C
MAYNOOTH TOWN v BALDOYLE UNITED Rathcoffey Road
Under 11A Cup Final
BALDOYLE UNITED v RATOATH HARPS NDSL 10.30
Under 11C
LAYTOWN UNITED v BALDOYLE UNITED Seafield Park 10.00
Under 11F
BALDOYLE UNITED v ST COLUMBAN’S Seagrange Road 10.00

Sunday September 30

Under 12D
EAST MEATH UNITED v BALDOYLE UNITED Ministown 10.00
Under 14A
BALDOYLE UNITED v DONACARNEY CELTIC Racecourse Park 10.00
Under 14D
BALDOYLE UNITED v WILLOWS FC Racecourse Park 11.15
Under 15B
BALDOYLE UNITED v BALBRIGGAN FC Racecourse Park 11.15
Under 17 Premier
DROGHEDA TOWN v BALDOYLE UNITED St Olivers CC 11.00
Under 17A
BALDOYLE UNITED v MAYNOOTH TOWN Racecourse Park 12.30
Girls U11
HOME FARM v BALDOYLE UNITED VEC 10.30
Girls U12 Premier
PEAMOUNT UNITED v BALDOYLE UNITED Greenogue 11.00
Girls U13A
BALDOYLE UNITED Idle
Girls U14 A
GLEBE NORTH v BALDOYLE UNITED Town Park 10.00
Girls U15 Premier
BALDOYLE UNITED v MOUNT MERRION Seagrange Road 10.00
AUL Premier LJC
BALDOYLE UNITED v DEEN CELTIC Brooksrone Road 11.00

Saturday September 29

Under 8B
EAST MEATH UNITED v BALDOYLE UNITED Ministown 12.00
Under 8C
ST FRANCIS MV v BALDOYLE UNITED Priorswood Park 10.00
Under 9A
St. ITA’s AFC v BALDOYLE UNITED Ballymasstone 10.00
Under 10B
RATOATH HARPS v BALDOYLE UNITED Cityjet Park 10.00
Under 10C
BALDOYLE UNITED v STAMULLEN FC Seagrange Road 10.00
Under 11A
MAYNOOTH TOWN v BALDOYLE UNITED Rathcoffey Road 12.00
Under 11C
BALDOYLE UNITED v RATOATH HARPS Seagrange Road 11.00
Under 11F
MAYNOOTH TOWN V BALDOYLE UNITED Rathcoffey Road 11.00
Under 12A
BALDOYLE UNITED v BALBRIGGAN FC Seagrange Road 12.00
Under 12P Cup
CLONEE UNITED U11 v  BALDOYLE UNITED Damastown 10.00
AUL Div 1 Cup
BALDOYLE UNITED v USHER CELTIC Brookstone Road 14.00

Sunday September 30

Under 12 Premier
CLONEE UNITED v BALDOYLE UNITED Damastown 10.00
Under 12D
BALDOYLE UNITED v MALAHIDE UNITED Seagrange Road 10.00
Under 13A
BALDOYLE UNITED v ASHBOURNE UNITED Racecourse Park 10.00
Under 14A Cup
BALDOYLE UNITED v CLONEE UNITED or BUFC (P) Racecourse Park 11.15
Under 14D
RATOATH HARPS v BALDOYLE UNITED CityJet Park 12.30
Under 15B
LUSK UNITED v BALDOYLE UNITED  Station Road 12.30
Under 17 Premier
BALDOYLE UNITED v PORTMARNOCK Racecourse Park 11.00
Under 17A
BALDOYLE UNITED v MAYNOOTH TOWN Racecourse Park 13.00
Girls U11
BALDOYLE UNITED v ST ITA’s FC Seagrange Road 12.30
Girls U12 Premier
BALDOYLE UNITED v SHELBOURNE FC Seagrange Road 11.15
Girls U13A
BALDOYLE UNITED Idle
Girls U14 A
BALDOYLE UNITED Idle
Girls U15 Premier
PEAMOUNT UNITED v BALDOYLE UNITED Greenougue 14.00
FAI Junior Cup
EDENDERRY v BALDOYLE UNITED 11.00

Saturday September 29

Under 8B
BALDOYLE UNITED v ST ITA’s Brookstone Road 11.00
Under 8C
BALDOYLE UNITED v RUSH ATHLETIC Brookstone Road 11.00
Under 9A
BALDOYLE UNITED v CLONEE UNITED Brookstone Road 13.00
Under 10B
BALDOYLE UNITED v RATOATH HARPS Seagrange Road 10.00
Under 10C
BALDOYLE UNITED v LAYTOWN UNITED Seagrange Road 11.00
Under 11A Cup SF
BALDOYLE UNITED v BALBRIGGAN FC Seagrange Road 12.00
Under 11C
WILLOWS FC v BALDOYLE UNITED Poppintree Park 11.00
Under 11F
BALDOYLE UNITED Idle
Under 12A
BALDOYLE UNITED v RIVERVALLEY RANGERS Seagrange Road 13.00
AUL Div 1
HOWTH CELTIC V BALDOYLE UNITED Celtic Park 14.00


Sunday September 23

Under 12 Premier
SWORDS CELTIC v BALDOYLE UNITED Balheary Reservoir 10.00
Under 12D Cup
BALDOYLE UNITED v DINGLE UNITED Seagrange Road 11.00
Under 13A
BALDOYLE UNITED v MALAHIDE UNITED Racecourse Park 10.00
Under 14A Cup
BALDOYLE UNITED v CLONEE UNITED Racecourse Park 11.15
Under 14D
BALDOYLE UNITED v AYRFIELD UNITED Racecourse Park 12.30
Under 15B
BALDOYLE UNITED v PRIORSWOOD FC Racecourse Park 12.30
Under 17 Premier
BALSCADDEN BOYS v BALDOYLE UNITED Ring Common 12.30
Under 17A
PARKVILLA FC v BALDOYLE UNITEDS Watters Lane 11.00
Girls U11
MARINO V BALDOYLE UNITED Marino Park 12.30
Girls U12 Premier
CHERRY ORCHARD v BALDOYLE UNITED Elmdale 12.30
Girls U13A
BALDOYLE UNITED v ENNISKERRY Seagrange Road 10.00
Girls U14 A
GREYSTONES v BALDOYLE UNITED Woodlands 10.00
Girls U15 Premier
DONACARNEY CELTIC v BALDOYLE UNITED Castlemartin 12.30
AUL Premier A LJ Cup
HORSELEAP v BALDOYLE UNITED 11.00

Saturday September 22

Under 8B
ASHBOURNE UNITED v BALDOYLE UNITED  Archerstown 11.00
Under 8C
BALBRIGGAN FC v BALDOYLE UNITED St Molaga’s Park 11.00
Under 9A
MAYNOOTH TOWN v BALDOYLE UNITED Rathcoffey Road 11.00
Under 10B
BALDOYLE UNITED v BALRATH FC Seagrange Road 10.00
Under 10C
STAMULLEN FC v BALDOYLE UNITED Gormanstown 10.00
Under 11A
BALDOYLE UNITED v ASHBOURNE UNITED Seagrange Road 11.00
Under 11C
MAYNOOTH TOWN v BALDOYLE UNITED Rathcoffey Road 10.00
Under 11F
ST COLUMBAN’S v BALDOYLE UNITED Glin Road 11.00
Under 12A
BALDOYLE UNITED v BALRATH FC Seagrange Road 12.00
AUL Div 1
BALDOYLE UNITED v DINGLE UNITED Brookstone Road 14.00

Sunday September 16

Under 12 Cup
KELLS or CLONEE U11 v BALDOYLE UNITED 10.00
Under 12D
BALDOYLE UNITED v MARINO AFC Seagrange Road 10.00
Under 13 Cup
BALDOYLE UNITED v BLAYNEY ACADEMY Racecourse Park 13.00
Under 14A
BALDOYLE UNITED v SWORDS CELTIC Racecourse Park 10.00
Under 14D
SKERRIES TOWN v BALDOYLE UNITED Town Park 10.30
Under 15B
ST ITA’s FC v BALDOYLE UNITED Ballymastone 12.30
Under 17A
BALDOYLE UNITED v DUNSAUGHLIN YOUTHS Racecourse Park 11.15
Girls U11
BALDOYLE UNITED v KILMOUNT Seagrange Road 11.15
Girls U12 Premier
BALDOYLE UNITED v DUNDRUM Seagrange Road 12.15
Girls U13A
BALDOYLE UNITED v MALAHIDE UNITED Seagrange Road 13.15
Girls U14 A
BALDOYLE UNITED v GREYSTONES Racecourse Park 10.00
Girls U15 Premier
BALDOYLE UNITED v LUCAN UNITED Racecourse Park 12.30
AUL Premier A
BALDOYLE UNITED v SHERIFF YC Broosktone Road 11.00

Saturday September 15

Under 8B
BALDOYLE UNITED v MALAHIDE UNITED Brookstone Road 11.00
Under 8C
BALDOYLE UNITED v BALSCADDEN BOYS Brookstone Road 12.00
Under 9A
BALDOYLE UNITED v DUNBOYNE AFC Brookstone Road 13.00
Under 9EF
NAVAN ROAD UNITED v BALDOYLE UNITED Ashington Park 10.00
Under 10B
LAYTOWN UNITED v BALDOYLE UNITED Seafield Park 10.00
Under 10C
MID SUTTON FC v BALDOYLE UNITED Bayside School 10.00
Under 11A
BALDOYLE UNITED v EAST MEATH UNITED Seagrange Road 10.00
Under 11C Cup
BALDOYLE UNITED v DUNBOYNE AFC Seagrange Road 11.00
Under 11F
BALDOYLE UNITED v BALBRIGGAN FC Seagrange Road 12.00
Under 12A
BALDOYLE UNITED v WILLOWS FC Seagrange Road 13.00

Saturday September 8

Under 8B
DUNBOYNE FC V BALDOYLE UNITED Summerhill Road 10.00
Under 8C
EAST MEATH UNITED V BALDOYLE UNITED Minnestown 13.00
Under 9A
RUSH ATHLETIC  v BALDOYLE UNITED St Catherine’s Park 11.00
Under 9EF
BALDOYLE UNITED v SWORDS CELTIC Brookstone Road 11.00
Under 10B
BALDOYLE UNITED v BALBRIGGAN FC Seagrange Road 10.00
Under 10C
MALAHIDE UTD  v BALDOYLE UNITED Malahide Castle 10.30
Under 11A
ASHBOURNE FC v BALDOYLE UNITED Archerstown 11.00
Under 11C Cup
LUSK UNITED (C) v BALDOYLE UNITED Orlynn Park 11.00
Under 11F
GRANGE WOODBINE FC v BALDOYLE UNITED Woodbine Road 11.00
Under 12A
BALSCADDEN BOYS v BALDOYLE UNITED Ringcommon 10.00
AUL Div 1
BALDOYLE UNITED v KILMORE CELTIC FC Brookstone Road 14.30

Sunday September 9

Under 12 Premier
BALDOYLE UNITED v DONNACARNEY FC Seagrange Road 10.00
Under 12D
DUNBOYNE FC FC v BALDOYLE UNITED Summerhill Road 11.15
Under 13A
SWORDS CELTIC FC v BALDOYLE UNITED Balheary Reservoir 11.15
Under 14 Premier
LAYTOWN UNTED v BALDOYLE UNITED Seafield Road 11.15
Under 14A
BALDOYLE UNITED v MALAHIDE UNITED Racecourse Park 10.00
Under 14D
RATOATH HARPS v BALDOYLE UNITED Cityjet Park 11.15
Under 15B
BALDOYLE UNITED v BALBRIGGAN FC  Racecourse Park 10.00
Under 17A Cup
BALDOYLE UNITED v MAYNOOTH TOWN Racecourse Park 11.15
AUL Premier A
REAL TRANSYLVANIA v BALDOYLE UNITED AUL Complex 11.00

 


Saturday September 1

Under 12A
BALBRIGGAN FC v BALDOYLE UNITED St Molaga’s Park 11.00
AUL Div 1
BROOKFIELD CELTIC v BALDOYLE UNITED Jobstown Park 14.30

Sunday September 2

Under 12 Premier
SKERRIES TOWN v BALDOYLE UNITED Town Park 10.00
Under 12D
BALLBRIGGAN FC v BALDOYLE UNITED St Molaga’s Park 10.00
Under 13A
BALDOYLE UNITED v DONNYCARNEY FC Racecourse Park 10.00
Under 14 Premier
ASHBOURNE UNTED v BALDOYLE UNITED Archerstown 11.15
Under 14A
BALDOYLE UNITED v MALAHIDE UNITED Racecourse Park 10.00
Under 14D
BALDOYLE UNITED v SWORDS CELTIC Racecourse Park 11.15
Under 15B
PRIORSWOOD v BALDOYLE UNITED Belcamp Park 10.00
Under 17 Premier
PORTMARNOCK AFC v BALDOYLE UNITED Paddy’s Hill 11.00
Under 17A
BALDOYLE UNITED v EAST MEATH UNITED Racecourse Park 11.15
AUL Premier A
BALDOYLE UNITED v DINGLE UNITED Brookstone Road 11.00

Tuesday September 4

Under 12D Cup
STAMULLEN FC v BALDOYLE UNITED Gormanstown 18.45

Thursday September 6

Under 14A Cup
MAYNOOTH TOWN v BALDOYLE UNITED Rathcoffey Park 18.45
Under 14 Prem Cup
BALDOYLE UNITED v CLONNE UNITED Racecourse Park 18.45

Friday September 7

AUL Premier A
HARDWICKE FC v BALDOYLE UNITED Richmond Road 19.45

Saturday June 23

Under 8B
DUNBOYNE AFC v BALDOYLE UNITED Summerhill Road 10.00
Under 8C
EAST MEATH UNITED v BALDOYLE UNITED Ministown Road 10.00
Under 9A
RUSH ATHLETIC v BALDOYLE UNITED St Catherine’s Park 11.00
Under 9F
BALDOYLE UNITED v RIVERVALLEY RANGERS Brookstone Road 11.00

Sunday June 24

Under 12 Premier
MALAHIDE UNITED v BALDOYLE UNITED Malahide Castle 10.30
Under 13A
RAHENY UNITED v BALDOYLE UNITED St Anne’s Park 10.00
Under 14D
BALDOYLE UNITED v SKERIES TOWN Racecourse Park 10.00

Saturday June 16

Under 8B
BALDOYLE UNITED v ASHBOURNE UNITED Brookstone Road 11.00
Under 8C
BALDOYLE UNITED v RUSH ATHLETIC Brookstone Road 12.00
Under 9A
ASHBOURNE UNITED v BALDOYLE UNITED Archerstown 10.00
Under 10B
SWORDS CELTIC v BALDOYLE UNITED Balheary Reservoir 10.00
Under 10C
SKERRIES TOWN v BALDOYLE UNITED Town Park 10.00
Under 11A
DUNBOYNE AFC v BALDOYLE UNITED Summerhill Road 12.00
Under 11C
BALBRIGGAN FC v BALDOYLE UNITED St Molaga’s Park 12.00
Under 11F
DUNBOYNE AFC v BALDOYLE UNITED Summerhill Road 10.00

Sunday June 17

Under 13A
BALDOYLE UNITED v LUSK UNITED Racecourse Park 10.00
Under 14D
BALDOYLE UNITED v RUSH ATHLETIC Racecourse Park 11.15

Saturday June 9

Under 8B
St FRANCIS MV v BALDOYLE UNITED Priorswood Park 10.00
Under 8C
BALSCADDEN BOYS v BALDOYLE UNITED Ring Common 11.00
Under 9A
BALDOYLE UNITED v ASHBOURNE UNITED Off
Under 10B
BALDOYLE UNITED v LAYTOWN UNITED Brookstone Road 10.00
Under 11A Cup
ASHBOURNE UNITED (A) v BALDOYLE UNITED Archerstown 10.00
Under 11C Cup
MAYNOOTH TOWN v BALDOYLE UNITED Rathcoffey Road 11.00
Under 11F
BALDOYLE UNITED v MAYNOOTH TOWN Seagrange Road 12.00
Under 12A
RIVERVALLEY RANGERS v BALDOYLE UNITED Ridgewood Park 11.00

Sunday June 10

Under 12 Premier
BALDOYLE UNITED v RATOATH HARPS Seagrange Road 10.00
Under 12D
ASHBOURNE UNITED v BALDOYLE UNITED Archerstown 10.00
Under 13A
ASHBOURNE UNITED v BALDOYLE UNITED Archerstown 11.00
Under 14D
CLONEE UNITED v BALDOYLE UNITED Damastown 11.15

Tuesday June 12

AUL Premier A
USHER CELTIC v BALDOYLE UNITED Grangegorman 19.30

Saturday May 26

Under 8B
St FRANCIS MV v BALDOYLE UNITED Priorswood Park 10.00
Under 8C
BALDOYLE UNITED v BALBRIGGAN FC Brookstone Road 11.00
Under 9A
BALDOYLE UNITED v STAMULLEN FC Brookstone Road 12.00
Under 9F
BALDOYLE UNITED v McKELVEY CELTIC Brookstone Road 13.00
Under 10B
MAYNOOTH TOWN v BALDOYLE UNITED Rathcoffey Road 10.00
Under 11A
BALDOYLE UNITED v DUNBOYNE AFC Seagrange Road 11.00
Under 11C
LAYTOWN UNITED v BALDOYLE UNITED Seafield 12.00
Under 11F
MALAHIDE UNITED v BALDOYLE UNITED Malahide Castle 12.30
Under 12A
WILLOWS FC v BALDOYLE UNITED Poppintree Park 11.00

Sunday May 20

Under 12 Premier
BALDOYLE UNITED v SWORDS CELTIC Seagrange Road 11.15
Under 12D
BALDOYLE UNITED v ASHBOURNE UNITED FC Seagrange Road 10.00
Under 13A
MALAHIDE UNITED v BALDOYLE UNITED Malahide Castle 10.30
Under 14A
BALDOYLE UNITED v SHERRIF UNITED Raceceourse Park 10.00
Under 15B
KINSEALY UNITED v BALDOYLE UNITED Waterside 10.00
Under 17 Premier
BALDOYLE UNITED v BALSCADDEN BOYS Racecourse Park 13.00
Under 17A
BALDOYLE UNITED v WILLOWS FC Racecourse Park 11.00
Girls U12A
MARINO AFC v BALDOYLE UNITED Marino Park 12.30
Girls U13 Premier
BALDOYLE UNITED No fixture listed
Girls U14 Premier
BALDOYLE UNITED Idle
AUL Premier A
BALDOYLE UNITED v St PAUL’S ARTANE Brookstone Road

Monday May 28

AUL Div 1 Saturday
BALDOYLE UNITED v DINGLE UNITED Brookstone Road 19.00

Tuesday May 29

Under 12 Prem. Cup
BALBRIGGAN FC v BALDOYLE UNITED St Molaga’s Park 19.00

Tuesday May 22

Under 14 Premier
LAYTOWN UNITED v BALDOYLE UNITED Seafield 19.00

Sunday May 20

Under 12 Premier
BALDOYLE UNITED Idle
Under 12D
BALDOYLE UNITED v DUNBOYNE FC Seagrange Road 11.00
Under 13A
MAYNOOTH TOWN v BALDOYLE UNITED Rathcoffey Road 10.00
Under 14A
DONACARNEY CELTIC v BALDOYLE UNITED Castlemartin 11.15
Under 15B
BALDOYLE UNITED v LUSK UNITED Racecourse Park 11.15
Under 17 Premier
PORTMARNOCK AFC v BALDOYLE UNITED Paddy’s Hill 12.00
Under 17A
WILLOWS FC v BALDOYLE UNITED Poppintree Park 11.00
Girls U12A
BALDOYLE UNITED v RATOATH HARPS Seagrange Road 10.00
Girls U14 Premier
BALDOYLE UNITED Idle
AUL Premier A
KILMORE CELTIC FC v BALDOYLE UNITED Chanel Leisure Centre

Saturday May 19

Under 8B
MAYNOOTH TOWN v BALDOYLE UNITED Rathcoffey Road 10.00
Under 8C
LAYTOWN UNITED v BALDOYLE UNITED Seafield 10.00
Under 9A
MAYNOOTH TOWN v BALDOYLE UNITED Rathcoffey Toad 12.00
Under 9F
McKELVEY CELTIC v BALDOYLE UNITED Charlestown 13.00
Under 10B
BALDOYLE UNITED v SWORDS CELTIC Seagrange Road 10.00
Under 11A Cup
MAYNOOTH TOWN (B) v BALDOYLE UNITED Rathcoffey Road 10.00
Under 11C
BALDOYLE UNITED v RATOATH HARPS Seagrange Road 11.00
Under 11F
BALDOYLE UNITED v BOHEMIANS FC Seagrange Road 10.00
Under 12A
ST. COLUMBAN’S v BALDOYLE UNITED Glin Road 10.00

Tuesday May 15

AUL Premier A
BALDOYLE UNITED v HOWTH CELTIC Brookstone Road 18.45

Sunday May 13

Under 12 Prem
BALDOYLE UNITED v MALAHIDE UNITED Seagrange Road 10.00
Under 12D
MARINO AFC v BALDOYLE UNITED Marino Park 11.15
Under 13A
BALDOYLE UNITED v MARINO AFC Racecourse Park 10.00
Under 14 Prem
BALDOYLE UNITED v TOLKA ROVERS Racecourse Park 12.30
Under 14A
CLONEE UNITED v BALDOYLE UNITED Damastown 11.15
Under 15B
ARTANE BEAUMONT v BALDOYLE UNITED Rockfield Park 10.00
Under 17 Premier
BOHEMIANS FC v BALDOYLE UNITED Albert College 11.45
Under 17A
BALDOYLE UNITED v PARKVILLA Racecourse Park 14.00
Girls U11A
BALDOYLE UNITED Idle
Girls U12A
DUNBOYNE FC v BALDOYLE UNITED Summerhill Road 11.15
Girls U14 Premier
BALDOYLE UNITED Idle

Saturday May 12

Under 8B
BALDOYLE UNITED v EAST MEATH UNITED Brookstone Road 11.00
Under 8C
RUSH ATHLETIC v BALDOYLE UNITED St Catherine’s Park 10.00
Under 9A
DINGLE UNITED v BALDOYLE UNITED John Paul Park 12.00
Under 9F
NAVAN ROAD UNITED v BALDOYLE UNITED Ashington Park 10.00
Under 10B
BALRATH FC V BALDOYLE UNITED Puddin Hill 10.00
Under 11A
RATOATH HARPS v BALDOYLE UNITED Cityjet Park 10.00
Under 11C
RATOATH HARPS v BALDOYLE UNITED CityJety Park 12.00
Under 11F
BALDOYLE UNITED v BOHEMIANS FC Seagrange Road 10.00
Under 12A
BALDOYLE UNITED v RIVERVALLEY RANGERS Seagrange Road 11.00

Friday April 27

AUL Liddy Cup
SHERRIF YC V BALDOYLE UNITED Clontarf All Weather 19.30

Saturday April 21

Under 8B
MAYNOOTH TOWN V BALDOYLE UNITED Rathcoffey Road 10.00
Under 8C
BALDOYLE UNITED v EAST MEATH UNITED Brookstone Road 11.00
Under 9A
BALDOYLE UNITED v MAYNOOTH TOWN Brookstone Road 12.00
Under 9F
BALDOYLE UNITED v McKELVEY CELTIC Brookstone Road 12.00
Under 10B
BALDOYLE UNITED v MAYNOOTH TOWN Seagrange Road 10.00
Under 10F
ARTANE BEAUMONT v BALDOYLE UNITED Rockfield Park 11.00
Under 11A
BALDOYLE UNITED v BALBRIGGAN FC Seagrange Park 11.00
Under 11C
LUSK UNITED v BALDOYLE UNITED Orlynn Park 10.00
Under 11F
BALDOYLE UNITED v MAYNOOTH TOWN Seagrange Road 12.00
Under 12A
BALDOYLE UNITED v WILLOWS FC (A) Seagrange Road 13.00

Sunday April 22

Under 12 Prem Cup
BALDOYLE UNITED v ST ITA’S (A) Seagrange Road 10.00
Under 12D Cup
MAYNOOTH TOWN (D) v BALDOYLE UNITED Rathcoffey Road 12.30
Under 13A Cup
PHOENIX FC (P) v BALDOYLE UNITED Scribblestown 10.00
Under 14 Prem Cup
KILBARRACK UNITED V BALDOYLE UNITED Rose Glen 11.15
Under 14A Cup
BALDOYLE UNITED(Bye)
Under 15B
BALDOYLE UNITED v KILLEGLAND AFC (P) Racecourse Park 11.15
Under 17 Premier
BALBRIGGAN FC (B) v BALDOYLE UNITED St. Molagas’ Park 12.30
Under 17A
BALDOYLE UNITED v ASHBOURNE UNITED (B) Racecourse Park 11.15
Girls U11A
STAMULLEN FC V BALDOYLE UNITED Gormanstown 11.15
Girls U12A
BALDOYLE UNITED v DUNDALK  Seagrange Road 11.15
Girls U14 Premier
KILMORE CELTIC v BALDOYLE UNITED Oscar Traynor Road 11.15

Saturday April 21

Under 8B
BALDOYLE UNITED v DUNBOYNE FC Brookstone Road 11.00
Under 8C
BALSCADDEN BOYS v BALDOYLE UNITED Ring Common 11.00
Under 9A
BALDOYLE UNITED v RIVERVALLEY RANGERS Brookstone Road 12.00
Under 9F
GRANGE WOODBINE V BALDOYLE UNITED Woodbinr Road 12.00
Under 10B
DINGLE UNITED v BALDOYLE UNITED John Paul Park 10.00
Under 10F
BALDOYLE UNITED v MID SUTTON FC Seagrange Road10.00
Under 11A
BALDOYLE UNITED v RATOATH HARPS Seagrange Park 11.00
Under 11C
BALDOYLE UNITED v MALAHIDE UNITED  Seagrange Road 12.00
Under 11E
BALDOYLE UNITED v KILBARRACK UNITED Seagrange Road 13.00
Under 12A
SWORDS MANOR v BALDOYLE UNITED Brackenstown Road 12.30

Sunday April 22

Under 12 Premier
BALBRIGGANFC v BALDOYLE UNITED St. Molaga’s Park 10.00
Under 12D
BALDOYLE UNITED v BALBRIGGAN FC Seagrange Road 10.00
Under 13A
LUSK UNITED v BALDOYLE UNITED Station Road 10.00
Under 14 Premier
BALDOYLE UNITED v DONNACARNEY FC Racecourse Park 10.00
Under 14A
BALDOYLE UNITED v KILBARRACK UNITED Racecourse Park 11.15
Under 15B
DUNBOYNE FC v BALDOYLE UNITED Summerhill Road 11.15
Under 17 Premier
BALDOYLE UNITED v DROGHEDA UNITED Racecourse Park 12.30
Under 17A
DUNBOYNE FC v BALDOYLE UNITED Summerhill Road 12.15
Girls U11A
SWORDS MANORv BALDOYLE UNITED Brackenstown Road 10.00
Girls U12A
MALAHIDE UNITED v BALDOYLE UNITED Malahide Castle 10.30
Girls U14 Premier
ERD LAKE FC v BALDOYLE UNITED Oatfield Avenue 10.00

 


Saturday April 14

Under 8B
MALAHIDE UNITED v BALDOYLE UNITED Malahide Castle 10.30
Under 8C
BALDOYLE UNITED v ST. ITA’S Brookstone Road 12.00
Under 9A
ASHBOURNE UNITED v BALDOYLE UNITED Archerstown 11.00
Under 9F
BALDOYLE UNITED v RATOATH HARPS Seagrange Road 11.00
Under 10B
LUSK UNITED v BALDOYLE UNITED Orlynn Park 10.00
Under 10F
EAST MEATH UNITED v BALDOYLE UNITED Minnestown Road 10.00
Under 11A
SKERRIES TOWN v BALDOYLE UNITED Town Park 12.00
Under 11C
BALDOYLE UNITED v MAYNOOTH TOWN FC  Seagrange Road 10.00
Under 11E
BALDOYLE UNITED v LUSK UNITED Seagrange Road 11.00
Under 12A
BALDOYLE UNITED v McKELVEY CELTIC Seargange Road 12.00

Sunday April 15

Under 12 Premier
DONACARNEY CELTIC v BALDOYLE UNITED Castlemartin 10.00
Under 12D
BALDOYLE UNITED v EAST MEATH UNITED Seagrange Road 12.00
Under 13A
BALDOYLE UNITED v RAHENY UNITED Racecourse Park 11.15
Under 14 Premier
BALBRIGGAN FC V BALDOYLE UNITED St Molaga’s Prak
Under 14A
DUNBOYNE AFC v BALDOYLE UNITED Summerhill Road 11.15
Under 15B
KINSEALY UNITED v BALDOYLE UNITED Kinsealy Court 11.15
Under 17A
DUNSAUGHLIN YOUTHS v BALDOYLE UNITED Ind Estate 12.30

Saturday April 7

Under 8B
BALDOYLE UNITED v RATOATH HARPS Brookstone Road 11.00
Under 8C
STAMULLEN FC v BALDOYLE UNITED Gormanstown College 12.00
Under 9A
BALDOYLE UNITED v RUSH ATHLETIC Brookstone Road 12.00
Under 9F
BALDOYLE UNITEDv MAYNOOTH TOWN Brookstown Road 12.00
Under 10B
BALDOYLE UNITED v DINGLE UNITED Brookstone Road 10.00
Under 10F
MALAHIDE UNITED v BALDOYLE UNITED Malahide Castle 12.30
Under 11A
BALDOYLE UNITED Idle
Under 11C
DUNBOYNE FC v BALDOYLE UNITED Summerhill Road 10.00
Under 11E
DARNDALE FC v BALDOYLE UNITED Darndale Park 10.00
Under 12A
BALDOYLE UNITED v BALBRIGGAN FC Seargange Road 11.00

Sunday April 8

Under 12 Premier
BALDOYLE UNITED v SKERRIES TOWN Seagrange Road 11.00
Under 12D
ARTANE BEAUMONT v BALDOYLE UNITED Rockfield Park 10.00
Under 13A
MALAHIDE UNITED v BALDOYLE UNITED Malahide Castle 10.30
Under 14 Premier
BALDOYLE UNITED v MAYNOOTH TOWN FC Racecourse Park 12.30
Under 14A
BALDOYLE UNITED v MALAHIDE UNITED Raeccourse Park 10.00
Under 15B
BALDOYLE UNITED v KINSEALY UNITED Racecourse park 11.15
Under 17 Premier
PORTMARNOCK AFC v BALDOYLE UNITED PaddysHill 11.15
Under 17A
BALDOYLE UNITED v EAST MEATH UNITED Racecourse Park 14.00
Girls U11A
ST. ITA’S v BALDOYLE UNITED St Ita’s Hospital 10.00
Girls U12A
BALDOYLE UNITED v RATOATH HARPS Seagrange Road 10.00
Girls U14 Premier
BALDOYLE UNITED Idle
LFA Junior Cup
BALDOYLE UNITED v CHERRY ORCHARD Brookstone Road 11.00

Saturday March 24

Under 8B
BALDOYLE UNITED Idle
Under 8C
BALDOYLE UNITED v MALAHIDE UNITED Brookstone Road 12.00
Under 9A
DUNBOYNE AFC v BALDOYLE UNITED Summerhill Road 11.00
Under 9F
MAYNOOTH TOWN v BALDOYLE UNITED Rathcoffey Road 11.00
Under 10B
STAMULLEN fc v BALDOYLE UNITED v MALAHIDE UNITED Gormanstown 10.00
Under 10F
BALDOYLE UNITED v WILLOWS FC Off
Under 11A
EAST MEATH UNITED v BALDOYLE UNITED Minnestown Road 11.00
Under 11C
BALDOYLE UNITED v RUSH ATHLETIC Seagrange Road 11.00
Under 11E
BALDOYLE UNITED v MATNOOTH TOWN Seagrange Road 10.00
Under 12A
RIVERVALLEY RANGERS v BALDOYLE UNITED Ridgewood Park 10.00
AUL Div 1
BALDOYLE UNITED v VALLEY PARK UNITED Brookstone Road 14.00

Sunday March 25

Under 12 Premier
RATOATH HARPS v BALDOYLE UNITED CityJet Park 12.30
Under 12D
BALDOYLE UNITED v MAYNOOTH TOWN FC Seagrange Road 10.00
Under 13A
BALDOYLE UNITED v SWORDS CELTIC FC Racecourse Park 10.00
Under 14 Premier
BALDOYLE UNITED v ASHBOURNE UNITED Racecourse Park 12.30
Under 14A
SWORDS CELTIC FC BALDOYLE UNITED Balheary Reservoir 10.00
Under 15B
BALDOYLE UNITED v ARTANE BEAUMONT Racecourse park 10.00
Under 17 Premier
BALDOYLE UNITED Idle
Under 17A
BALDOYLE UNITED v ASHBOURNE UNITED Racecourse Park 11.15
Girls U11A
BALDOYLE UNITED v SWORDS MANOR Seagrange Road 11.15
Girls U12A
RATOATH HARPS v BALDOYLE UNITED  CityJet Park 10.00
Girls U14 Premier
BALDOYLE UNITED Idle
AUL Liddy Cup
BALDOYLE UNITED v McKELVEY CELTIC Brookstone Road 11.00

Saturday March 10

Under 8B
BALDOYLE UNITED v CLONEE Brookstone Road 10.00
Under 8C
BALBRIGGAN FC v BALDOYLE UNITED St Molaga’s Park 10.00
Under 9A
BALDOYLE UNITED v BOHEMIANS FC Brookstone Road 11.00
Under 9F
BALDOYLE UNITED v  NAVAN ROAD Brookstone Road 12.00
Under 10B
BALDOYLE UNITED v MALAHIDE UNITED Seagrange Road 10.00
Under 10F
BALDOYLE UNITED v BALBRIGGAN FC Seagrange Road 11.00
Under 11A
BOHEMIAN FC v BALDOYLE UNITED Inspire Sports 11.00
Under 11C
SWORDS CELTIC v BALDOYLE UNITED Balheary Reservoir 11.00
Under 11E
STAMULLEN FC v BALDOYLE UNITED Gormanstown 11.00
Under 12A
WILLOWS FC v BALDOYLE UNITED Poppintree Park 10.00

Sunday March 11

Under 12 Premier
BALDOYLE UNITED v CLONEE UNITED Seagrange Road 10.00
Under 12D
MALAHIDE UNITED v BALDOYLE UNITED Malahide Castle 11.45
Under 13A
BALDOYLE UNITED v BOHEMIAN FC Racecourse Park 11.15
Under 14 Premier
CLONEE UNITED v BALDAOYLE UNITED Damastown 12.30
Under 14A
BALDOYLE UNITED Idle
Under 15B
DUNBOYNE AFC v BALDOYLE UNITED Summerhill Road 11.15
Under 17 Premier
BALDOYLE UNITED v RIVERVALLEY RANGERS Racecourse Park  12.30
Under 17A
ST ITA’S FC v BALDOYLE UNITED Balinastone 11.00
Girls U11A
RAHENY UNITED v BALDOYLE UNITED St Anne’s Park 10.00
Girls U12 MGL Cup
BALDOYLE UNITED v CLONEE UNITED Seagrange Road 11.15
Girls U14 Premier
BALDOYLE UNITED v CLONEE UNITED Racecourse Park 10.00
AUL Premier A
BALDOYLE UNITED v HOWTH CELTIC Brookstone Road 11.00

Saturday March 3

Under 12A
RIVERVALLEY RANGERS v BALDOYLE UNITED Rivervalley Park 10.00
AUL Div 1
BALDOYLE UNITED v VALLEY PARK UNITED Brookstone Road 14.00

Sunday March 4

Under 12 Premier
RATOATH HARPS v BALDOYLE UNITED CityJet Park 12.00
Under 12D
BALDOYLE UNITED v MAYNOOTH TOWN Seagrange Road 10.00
Under 13A
BALDOYLE UNITED v SWORDS CELTIC Racecourse Park 10.00
Under 14 Premier
BALDOYLE UNITED v ASHBOURNE UNITED Racecourse Park 12.00
Under 14A
SWORDS CELTIC v BALDOYLE UNITED Balheary Reservoir 11.15
Under 14D
BALDOYLE UNITED v DONNACARNEY CELTIC Racecourse Park 11.15
Under 15B
BALDOYLE UNITED v KINSEALY UNITED Racecourse Park 10.00
Under 17 Premier
RAHENY UNITED v BALDOYLE UNITED St ANNES Park 11.30
Under 17A
BALDOYLE UNITED v ASHBOURNE UNITED Racecourse Park 11.15
Girls U11A
RAHENY UNITED v BALDOYLE UNITED St ANNE’S Park 10.00
Girls U12 Cup
BALDOYLE UNITED v CLONEE UNTED Seagrange Road 11.15
Girls U12A
PORTMARNOCK v BALDOYLE UNITED PaddyHill 10.00
Girls U13 Premier
DALKEY UNITED v BALDOYLE UNITED Hudson Road 10.00
Under 14 Premier
CLONEE UNITED v BALDOYLE UNITED Damastown 10.00
AUL Liddy Cup
BALDOYLE UNITED v McKELVEY CELTIC Brookstone Road 11.00

Saturday February 24

Under 12A
BALDOYLE UNITED v BALSCADDEN BOYS Seagrange Road 10.00
AUL Div 1
BALDOYLE UNITED v ST. ITA’S FC Brookstone Road 14.00

 

Sunday February 25

Under 12 Premier
BALDOYLE UNITED v TRINITY Seagrange Road 10.00
Under 13A
DONNEYCARNEY FC v BALDOYLE UNITED May Park 10.00
Under 14 Premier
BALDOYLE UNITED Idle
Under 14D
WILLOWS FC v BALDOYLE UNITED Poppintree Park 10.00
Under 17 Premier
BALDOYLE UNITED v BALBRIGGAN FC Brookstone Road 11.15
Under 17A
BALDOYLE UNITED v DRUMCONDRA FC Brookstone Road 13.00
Girls U11A
RUSH ATHLETIC v BALDOYLE UNITED St Catherine’s Park 11.30
Girls U13 Prem
BALDOYLE UNITED v SHELBOURNE Seagrange Road 11.15
Girls U14 Prem
LUCAN UNITED v BALDOYLE UNITED Airlee Heights 12.30
AUL Premier A
BALDOYLE UNITED v RAHENY UNITED Brookstone Road 11.00

Twitter

BUFC.com @BaldoyleUtd
RT @TheRedCard: Expecting 6700 to participate in our 3rd Wear Red Day against Racism this coming Friday. You can still get involved too! R…
h J R
BUFC.com @BaldoyleUtd
RT @gbrady79: I've 4 games featured in tomorrow's @HeraldStriker. U11 @ndsleague2015 @rvrfc1981 v @EastMeathUnited and U13 @Metro_Girls @St…
h J R
BUFC.com @BaldoyleUtd
🏆Baldoyle Utd through to LIDDY CUP semi finals! Congrats to Mark Cromwell's team on their 3-1 win away to Hardwick… https://t.co/PBh6bDXL0z
h J R
BUFC.com @BaldoyleUtd
Fantastic achievement, well done to all for your hard work promoting Baldoyle and ensuring we have a great communit… https://t.co/40lCK7oL6B
h J R

Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: (#4) Application request limit reached
Type: OAuthException
Code: 4
Please refer to our Error Message Reference.